Top Menu

Blog Yazarak Para Kazanmak


blog yazarak nasıl para kazanılır?
Blog yazarak para kazanmak son zamanlarda oldukça popüler. Peki blog yazarak nasıl para kazanılır?

Blog yazarak para kazanmak için Google’ın ücretsiz servis ağı Blogger adresi üzerinden buraya tıklayarak ücretsiz bir blog oluşturabilir ve internetten para kazanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Blog Yazarak Nasıl Para Kazanılır?

Blog yazarak para kazanmak bilinenin aksine kolay bir iş değildir. Öncelikle yazılarınızın, görsellerinizin özgün olması gerekiyor. Kısacası kopya içerikle para kazanamazsınız. Sonrasında ise trafik, yazılarınızın görsellerinizin ilgi çekici olması gerekiyor ki okunsun ve paylaşılsın. Trafiğiniz ne kadar çok ve kaliteli olursa kazancınızda o doğrultuda artacaktır.

Blog Yazarak Ne Zaman Kazanmaya Başlarım?

Blog yazarak para kazanmaya başlamak için bahsettiğimiz üzere kaliteli bir trafiğiniz olması gerekiyor. Bunun için oldukça özgün içeriklerinizi üretecek ve karşılığında ziyaretçi alacaksınız. Sonrasında Google tamam, bu iş oldu dercesine bloğunuzda para kazanma sekmesini açacak ve para kazanmaya başlayabileceksiniz.

Blog Yazarak Ne Kadar Kazanırım?

Blog yazarak ne kadar kazanırım sorusunun net bir cevabı yok. Trafiğiniz ve bloğunuzun kalitesi ne kadar iyiyse o kadar çok kazanırsınız. Bir üst limit yok, aylık 500 TL’de kazanabilirsiniz, aylık 5.000 TL’de.

Soru ve görüşlerinizi yorum olarak bize bildirebilirsiniz.
Keyifle cevap vereceğimizden şüpheniz olmasın.

Teşekkürler, ekisbul.net ekibi.


2 yorum :

 1. Sırf para kazanmak için değil de gerçekten insanların işine yarayacak içerik ürettiğinizde kazanırsınzı ben bunu anladım yıllardır.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Nevzat Bey, yorumlarınıza katılıyoruz.

   Bol kazançlar dileriz.

   Sil

Copyright © Ek İş Bul - Evde Ek İş İlanları. Tüm Hakları Saklıdır. ekisbul.net