Top Menu

Instagram’da Para Kazanmak


instagram'da para kazanmak
Instagram’da para kazanmak için birçok yol mevcut. Instagram’da sayfa oluşturarak yada Instagram üzerinden satış yaparak para kazanabilirsiniz.

Instagram üzerinden satış yaparak para kazanmak konusunu ayrıca buradan inceleyebilirsiniz.

Instagram’da Sayfa Oluşturarak Para Kazanmak

Instagram’da birçok farklı kategoride sayfa oluşturabilirsiniz. İster mizah amaçlı, ister söz paylaşımı, isterse kısa alıntılar. Bu konuda esas olan sayfanızın takipçi kitlesi ve sayfanızın kalitesi. Instagram sayfanız ne kadar kaliteli olursa takipçi sayınızda da bir artış olacaktır. Instagram sayfanızı büyüterek Instagram üzerinden reklam alabilir ve Instagram’da para kazanabilirsiniz.

Instagram’da Sayfamı Nasıl Büyütürüm?

Instagram’da sayfanızı büyük sayfalara reklam vererek, Instagram’da reklam çıkarak, takibe takip ve kullanacağınız hashtaglerle sayfanızı büyütebilirsiniz. En önemli nokta en başında da belirttiğimiz gibi kaliteli içerik ve kaliteli bir sayfa yapısı inşa etmek.

Instagram’da Ne Zaman Para Kazanmaya Başlarım?

Instagram’da hatrı sayılır bir takipçi sayısına ulaştığınızda siz markalara ulaşmadan markalara size ulaşacaktır. Hatrı sayılır takipçi sayısına örnek vermek gerekirse, 25.000 - 100.000k arasında bir takipçi elde ettiğiniz zaman Instagram’da para kazanmaya başlarsınız.

Instagram’da Ne Kadar Para Kazanırım?

Instagram’da kazanabileceğiniz paranın bir sınırı yok. Kulağa hoş geliyor değilmi? Markalar, yada firmalar sık sık Instagram sayfaları ile işbirliği içerisine giriyor. Bir post paylaşımına 500 TL isteyende var 5.000 TL’de. Story yani Instagram hikayeleri içinse ücretler biraz daha makul tutuluyor. Post paylaşımına 500 TL isteyen sayfalar story paylaşımları için 100-250 TL gibi rakamlar istiyor.

Soru ve görüşlerinizi yorum olarak bize bildirebilirsiniz.
Keyifle cevap vereceğimizden şüpheniz olmasın.

Teşekkürler, ekisbul.net ekibi.


6 yorum :

 1. Bir arkadaştan story satın aldım 50 liraya ama 500k takipçisi var. Böyle hem ürün satabilirsiniz hem üye kasabilirsiniz.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle katılıyoruz Cenk Bey, bol kazançlar dileriz.

   Sil
 2. İnternetten para kazanmak kolay değil. Zeka burada devreye giriyor. İnsanların ihtiyacını göreceksiniz ve ilk siz yapacaksınız işi. Öyle butik falan bitti artık o sektör.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Ferda Hanım, değişmeyen tek şey değişimin kendisidir.

   Sil
 3. Instagramdan satış yaparak kısa sürede nişanımı yapmıştım öyle söyleyeyim size. Sadece ne satacağınıza karar verin ve sabredin

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Zeki Bey, ürün seçimi Instagram'da para kazanmak için kesinlikle en önemli faktör diyebiliriz.

   Sil

Copyright © Ek İş Bul - Evde Ek İş İlanları. Tüm Hakları Saklıdır. ekisbul.net