Top Menu

Evde Ek İş Veren Firmalar 2019


evde-ek-is-veren-firmalar-2019
Google’da en çok aratılanlar arasında evde ek iş, evde ek iş veren firmalar ve evde ek iş fikirleri gibi sorgular yer alıyor. Peki bu aramalar size doğru sonucu veriyor mu? Sizde eve ek iş gönderen firmaları ararken bir buhranın içine sürükleniyor ve doğru sonuca ulaşamıyor musunuz? Üzülmeyin, ekisbul.net size paketlemeden el işlerine kadar evde yapabileceğiniz birçok ek iş ilanı sunuyor.

Türkiye’de geçimin zorlaşması, artan kiralar, market alışverişlerine gelen zamanlar derken ek iş arayışlarıda gittikçe çoğaldı. Genelde ev hanımları ve öğrenciler aile ekonomisine katkı sağmak için ek iş yapıyor. Ev hanımlarının en çok aldığı ek işlere örnek vermek gerekirse evde paketleme işleri, el işleri, örgü ve çiftleme işleri diyebiliriz. Öğrenciler ise internetten para kazabilecekleri işleri tercih ediyor.


Evde Yapılabilecek Ek İşler


İnternetten Para Kazandıran İşler


Genel olarak evde ek iş veren firmalar size ya bizzat ulaşır, yada 3. bir kişi ile bağlantı kurar. Bu ne demek? Daha basit bir dille ya komşunuzdan iş alırsınız, yada işveren size ulaşır. Bunun dışında son dönemde artan dolandırıcılıklar için ayrıca uyaralım! Üyelerimizin bize bildirdiğine göre evde ek iş yapmak için ek iş arayan insanlara ulaşan dolandırıcılar işi göndermek için kargo parası altında para istiyormuş. Sonrasında tabii ki de karşınızda yetkili bulamıyorsunuz. Ek iş için kim sizden iş öncesinde para isterse kesinlikle vermeyiniz. Bu kişiler dolandırıcıdır! Çevremizi de bu konuda lütfen uyaralım.


Evde Etiket Paketleme İşi

Evde etiket paketleme işi ev hanımlarının en çok tercih ettiği basit ve kolay bir ek iştir. Konfeksiyonlar kapasitesinden fazla sipariş aldığı zaman ürünleri yetiştirmekte zorluk çekiyor. Tam bu noktada da konfeksiyonlar etiket paketleme işini evlere gönderiyor. Hem konfeksiyon kazanıyor hemde ev hanımları ek iş yaparak ek gelir sağlıyor.


Sizde ekisbul.net’te yer alan ek iş ilanlarına başvurarak ek iş alabilir, ek gelir sağlayarak aile bütçenizi rahatlatabilirsiniz.


Blog Yazarak İnternetten Para Kazanmak

Blog yazarak internetten para kazanmak genellikle öğrencilerin tercih ettiği bir iş modeli. Öğrenci değilim, bu işi yapamam mı? Gibi bir soru sorabilirsiniz. Tabii ki de hayır. Blog yazarak para kazanmak için yada şöyle söyleyelim blog yazabilmek için eğitiminizi tamamlamış, iyi bir yazar olmalısınız. Yazar olmasanızda en azından imla kurallarına uygun yazılar yazmalısınız.


Blog Nedir?

Blog herkesin sahip olabileceği, yazı veya resim olarak notlar alabileceğiniz, paylaşabileceğiniz, eski günlüklere benzetebileceğiniz ufak (micro) web siteleridir.


Blog Nasıl Açılır?

Blog açmak için birçok ücretli ve ücretsiz websitesi mevcut. En bilinenleri ise Blogger, WordPress ve Tumblr.

Blogger: Google’ın ücretsiz olarak sunduğu bir servis olarak ön plana çıkıyor. Bu yüzden de birço3 blog sitesi Blogger’da3barındırılıyor. Blogger üzerinden bir blog açarsanız hiçbir ek ücret ödemeyeceksiniz. Blogger tamamen ücretsiz bir blog servisidir. Sizde blog yazarak internetten para kazanmak istiyorsanız buradan ücretsiz bir blog oluşturabilirsiniz.


Blog Yazarak Nasıl Para Kazanılır?

Blog yazarak para kazanmak için öncelikle bir blog oluşturmalısınız. Bu konuda yukarıda belirttiğimiz blog sitelerinden faydalanabilirsiniz. Bloğunuzu oluşturduktan sonra bloğunuza özgün içerikler girerek sitenizin trafik almasını sağlamalısınız. Burada bahsettiğimiz özgün içerik ve trafik kelimeleri altın değerinde bilgiler.

Bloğunuza girdiğiniz yayınların, yazdığınız yazıların mutlaka özgün olması gerekiyor. Google özgün içerikleri sever. Peki kopya içeriklerle dolu bir blog tutarsanız ne olur? Google o blogta reklam yayını yapmaz. Dolayısıyla kopya içeriklerle, bir yerden alıp bir yere yapıştırdığınız yazılarla internetten para kazanamazsınız.


Bloğunuzu Sosyal Medyada Destekleyin

Bloğunuz ne kadar çok ziyaret alır ve ne kadar çok tıklanırsa sizde o kadar çok para kazanırsınız. Bu yüzden insanları olabildiğince bloğunuza yönlendirmelisiniz. Bu konuda da başı ne çekiyor? Tabii ki de sosyal medya. Yazdığınız yazıları ne kadar çok sosyal medyada paylaşır ve ne kadar çok trafik sağlarsanız kazancınızda aynı doğrultuda artacaktır.


Instagram’da Satış Yaparak Para Kazanın

Instagram’da satış yaparak para kazanmak birçok insan için bilinen fakat cesaret edilemeyen bir iş modeli olarak göze çarpıyor. Instagram butik üreticiler için müthiş bir mecra. Instagram’da evde işlediğiniz el işlerini, ürettiğiniz sabunları, magnetleri, bibloları, hediyelik eşyaları satarak para kazanabilirsiniz.


Instagram’da Satış Yapmak

Instagram’da satış yapmak için öncelikle üretmelisiniz. Ürettiğiniz eşyaları sonrasında doğru açıklama ve hashtaglerle Instagram’a yükleyin. Sonrasında gelebilecek siparişler için DM kutunuzu kontrol edin. Instagram’da satış yaparak para kazanmak işte bu kadar basit.


Evde Bileklik Yaparak Para Kazanmak

Ev hanımları ve öğrencilerin kolaylıkla yapabileceği bileklik modelleriyle sizde evinizde ek gelir sağlayabilirsiniz. Evde ürettiğiniz bileklikleri online satış platformlarına yükleyebilir ve hemen şimdi para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Online satış platformlarını Gittigidiyor, Letgo ve Sahibinden olarak sıralayabiliriz. Bahsettiğimiz satış platformlarını sosyal medyayla desteklemeyi unutmayın.

Detaylı bilgi ve ek iş ilanları için ekisbul.net’te yer alan ek iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.4 yorum :

 1. merhabalar el sanatları mezunuyum el becerim yüksek yardımcı olurmusunz.elify899@gmail.com

  YanıtlaSil
 2. İzmir torbalı da oturuyorum örgü işi yada dikiş işi evde makinam var dünüş yaparsanız

  YanıtlaSil
 3. www.evdepaketle.com ile sizlerde ek iş sahibi olabilirsiniz

  YanıtlaSil
 4. www.evdepaketle.com ile sizlerde bir evde paketleme işi bulabilirsiniz.

  YanıtlaSil

Copyright © Ek İş Bul - Evde Ek İş İlanları. Tüm Hakları Saklıdır. ekisbul.net