Top Menu

İzmir Evde Ek İş İlanları: Paketleme İşi


izmir-evde-ek-is-ilanlari-paketleme-isi
İzmir evlere ek iş veren firmalar açısından oldukça zengin bir ilimiz. İzmir’de evlere en çok verilen ek iş ise paketleme işi. İzmir’de ki ek iş ilanlarını incelemek ve evde ek iş olarak paketleme işi yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Ege’nin incisi İzmir’de birçok ek iş yapabilirsiniz. Çünkü İzmir’de evlere ek iş gönderen firmaların sayısı oldukça fazla. Bunun sebebi ise Bornova, Yeşilova, Altındağ, Mersinli, Çamdibi gibi semtlerde oldukça fazla bulunan konfeksiyonlar. Eğer Bornova, Yeşilova, Altındağ, Mersinli, Çamdibi gibi semtlere yakınsanız İzmir’de çok kolay bir şekilde ek iş bulabilirsiniz.

İzmir’de evde yapabileceğiniz birçok ek iş bulunuyor. Bunlardan ilki evde yapabileceğiniz paketleme işi. Konfeksiyonlar siparişleri yetiştiremediğinde veya ekstra işçi çalıştırmak istemediğinde elindeki işleri evlere gönderiyor. Evde paketleme işi ise herkesin kolayca yapabileceği bir ek iş olarak öne çıkıyor.

Evde paketleme işinde iş sürecini tarafınıza gönderilen ürünlerle başlar. Sizden istenilen bu ürünleri ayırmak ve paketlemektir. Bunun dışında yapmanız gereken ekstra hiçbir şey yoktur. Tarafınıza gönderilen ürünleri paketledikten sonra işverene ulaşmanız halinde adresinizden ürünler teslim alınır. Anlaşıldığı üzerede paketlenen ürün başına tarafınıza ödeme yapılır.

İzmir’de aradığınız evde ek iş ilanları sadece paketleme ilanlarıyla sınırlı değildir. Bahsettiğimiz semtlerde özellikle Bornova, Yeşilova, Çamdibi ve Mersinli bölgesinde yer alan konfeksiyonlardan ek iş alabilirsiniz.

Evde Örgü Örerek Ek Kazanç Sağlayın

Genelde hobi olarak örülen örgüler artık para kazandırıyor. Sizde el becerinize ve örgülerinize güveniyorsanız evde bu işi yaparak ciddi bir ek gelir kaynağı yaratabilirsiniz.

Evde Mum Paketleyerek Ek Kazanç Sağlayın

Geçinmekte zorluk çekenler, ev hanımları ve öğrenciler İzmir’de mum paketleme işini tercih edebilir. Bu iş dönemsel olarak verilmektedir. İş başvurusu öncesinde ilan durumunu kontrol ediniz.

Evde Bileklik Yaparak Para Kazanın

Evde bileklik yaparak ciddi bir gelir sağlayabilirsiniz. Yaz döneminde sirkülasyonu oldukça fazla olan bileklikler bütçenizi tahmin ettiğinizden çok daha fazla rahatlatabilir.

Evde Toka Paketleme İşi

Evde toka paketleme işi oldukça basit ve kolay yapılabilen bir ek iş. Toka paketleme içinde
hiçbir ek masraf gerektirmiyor. Bu yüzden evde toka paketle işi evde yapabileceğiniz kolay bir ek iş.

Evde Kokulu Taş Yaparak Para Kazanın

Kokulu taşlardan para kazanmayı hiç düşündünüz mü? Artık düşünebilirsiniz, son zamanlarda oldukça popülerleşen kokulu taşlardan ciddi paralar kazanabilirsiniz.

Evde Ahşap Boyama İşi

Evde ahşap boyama işi biraz el becerisi gerektiren fakat kazancıda bu doğrultuda fazla olan bir ek iş. El becerinize güveniyorsanız evde ahşap boyama işine başvurabilirsiniz.

Evde Etiket Paketleme İşi

Evde etiket paketleme işi oldukça kolay, herkesin yapabileceği bir ek iş. Yukarıda da bahsettiğimiz üzere konfeksiyonlar dönem dönem siparişlerini yetiştirmekte zorluk çekiyor. İşler yetişmeyincede etiket paketleme işi gibi evde kolayca yapılabilecek işleri adet başına ücretle evlere gönderiyor. Bu durumda hem işveren rahatlıyor, hemde evde ek iş arayanlar için ek gelir sağlıyor.

Evde Kibrit Paketleyerek Ek Kazanç Sağlayın

Evde kibrit paketleme işi işveren tarafından adresinize gönderilen kibrit paketleriyle başlar. Belirttiğiniz adrese, (ev yada iş adresi olabilir) gönderilen kibritler paketler içerisinde dağınık bir şekilde gönderilir. Bir başka pakette ise kibritleri paketleyeceğiniz ufak kutucuklar yer alıyor. Sizin yapacağız iş ise ilk pakette yer alan kibritleri ufak kutulara adetli bir şekilde paketlemek.

Evde Sabun Paketleyerek Para Kazanın

Ev bütçesine katkı sağlamak isteyenler, ev hanımları, öğrenciler, evde ek iş yapmak isteyen herkes evde sabun paketleyerek ek kazanç sağlayabilir.

Sizde ek iş yaparak para kazanmak istiyorsanız alt tarafta yer alan formu kullanarak bilgi bırakabilirsiniz. Web sitemizde yer alan bilgiler ek iş veren firmalar tarafından güncel olarak kontrol edilmektedir. Bkz: ekisbul.net işverenlerle ek iş arayanları bir araya getiren online bir iş ağıdır.

Teşekkür ederiz, ekisbul.net ekibi.


96 yorum :

 1. İzmir bucada oturuyorum annem alzheimer hastası olduğu için calisamiyorum evde ek ise acil ihtiyacım var yardimci olursaniz sevinirim

  YanıtlaSil
 2. İzmir bucada oturuyorum annem alzheimer hastası olduğu için calisamiyorum evde ek ise acil ihtiyacım var yardimci olursaniz sevinirim

  YanıtlaSil
 3. Bende bu işlerden alarak evime katkıda bulunmak istiyorum yardimci olursaniz cok hora gecersoniz izmirde oturuyorum

  YanıtlaSil
 4. İzmir Torbalı Evde iş yapmaya ihtiyacım var daha önce ev işi yapmış en az 8 10 kişilik ekib var gerekirse ekib olarak yaparız en kısa zamanda dönüş yaparsanız sevinirim

  YanıtlaSil
 5. Ev de iş yapmak istiyorum bilgi alabilir miyim buca da oturuyorum

  YanıtlaSil
 6. Evde calısıp is yapmak istiyorum bana yardımcı olabilir misiniz.

  YanıtlaSil
 7. Aydın sokede oturuyorum. Eşim hamile ikiz bebeklerimiz olacak. Ek ise ihtiyacımız var. Lütfen bize yardımcı olun

  YanıtlaSil
 8. Evde ek iş yapmak istiyorum. Altındağ da oturuyorum.yardımcı olursanız sevinirim

  YanıtlaSil
 9. Izmir gazemir ırmak mahallesinde oturyorum evliyim cocuk yok evde paketleme işi aryorum lütfen yardımcı olun. Mum paketleme kibrit paketleme olur.ismim Günel karakuyu. Çok ihtiyacim var yardimci olun geri dönüş yapin çok ihtiyacim var. Teşekkürler.

  YanıtlaSil
 10. Izmir altındağ da oturuyorum. Paketleme işi istiyorum

  YanıtlaSil
 11. Izmır bayrakli meres9089@gmail.com ulaşırsanız çok yardımcı olursunuz iyi günler

  YanıtlaSil
 12. merhaba ben öğrenciyim ve bornovada yaşıyorum ,obezim ve mide küçültme ameliyatım için para biriktirmem gerekiyor , evde yapabileceğim bir işe ihtiyacım var. dgnyozge95@gmail.com

  YanıtlaSil
 13. izmir üçyol/bozyaka tarafında oturuyorum. 21 yaşında üniversite öğrencisiyim, yaz tatilinde çalışmak için iş aramaktayım.
  daha önceden paketleme tecrübem var.
  ikimyanur98@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

  YanıtlaSil
 14. Izmir bornovadayim Eşim yok 2 tane çocuğum var küçükler kiradayim paketleme işine ihtiyacım var

  YanıtlaSil
 15. İzmir bornova camdibinde oturuyorum yardımcı olursanız cok sevinirim bu işe ihtiyacım var

  YanıtlaSil
 16. İzmir bornova camdibinde oturuyorum yardımcı olursanız sevinirim bu işe ihtiyacım var

  YanıtlaSil
 17. Merhaba evde ek işe ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim ben ve ekibim çok güzel seri bir şekilde iş çıkarabiliriz teşekkürler

  YanıtlaSil
 18. Merhaba evde ek işe ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim ben ve ekibim çok güzel seri bir şekilde iş çıkarabiliriz teşekkürler

  YanıtlaSil
 19. Merhaba izmir bayraklı'dan oturuyorum evde kibrit paketleme vs. olur teşekkürler

  YanıtlaSil
 20. Merhaba bornovada oturuyorum

  YanıtlaSil
 21. İzmir karabaglarda oturuyorum acil işe ihtiyacım var

  YanıtlaSil
 22. Izmir konak ta oturuyorum paketleme montaj farketmez
  Hiraserdar35@gmail.com
  545 305 72 95

  YanıtlaSil
 23. Songül.paketleme işi istiyorum 4 çocuk bakıyorum. Acil ise ihtiyaç var

  YanıtlaSil
 24. Bornova yunus emre mahallesi nde oturuyorum 6 7 kişilik arkadaş gurubumuz var evde ek iş yapmak istiyoruz daha önce beş yıl yaptık

  YanıtlaSil
 25. Evde yapabileceğim bir işe çok ihtiyacım var izmir

  YanıtlaSil
 26. Evde her türlü işi yapabiliriz ama genellikle paketleme işi tercih ediyoruz.İzmir Bayraklıda oturuyoruz 4kişiyiz hızlıca yapabiliriz.

  YanıtlaSil
 27. Acil ise ihtyacim var menemende oturuyorm donus yaparsaniz sevinirim

  YanıtlaSil
 28. Merhabalar ben bornovada oturuyorum is tecrubem var ve tekrar baslamak istiyorum geri donus yaparsaniz sevinirim 💜

  YanıtlaSil
 29. Merhaba karsiyakada oturuyorum ek is olarak evden paketleme isi yapabilirim elim hızlı ve pratiktir dönüs yaparsaniz sevinirim tesekkurler

  YanıtlaSil
 30. Merhaba İzmir Gaziemirde ikamet ediyorum. Bu işi yapmak için oldukça vaktim var . Elim becerikli hızlı ve düzenlidir. Sorumluluk sahibiyimdir. Istenilen işi zamanında teslim edebilirim. Bu iş için 10 kişilik bir ekip kurabilirim Geri dönüşlerinizi bekliyorum.

  YanıtlaSil
 31. izmir buca da oturuyorum bende evde ek iş yapmak istiyorum kızımdan dolayı çalışamıyorum

  YanıtlaSil
 32. Merhaba İzmir Eşrefpaşa'da oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler

  YanıtlaSil
 33. Izmır bucada oturuyorum ek işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.cinarbaran2005@gmail.com

  YanıtlaSil
 34. Izmır bucada oturuyorum ek işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.cinarbaran2005@gmail.com

  YanıtlaSil
 35. İzmir bucada oturuyorum ek işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim. cansel1905@outlook.com

  YanıtlaSil
 36. İzmir Buca da oturuyorum bende sabun paket leme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  YanıtlaSil
 37. İzmir Buca'da otuyorum ben de bu işlerden yapmak istiyorum ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  YanıtlaSil
 38. İzmir altındağ Mtk sitesinin orada oturuyorum aciş işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  YanıtlaSil
 39. İzmir Konak Atilla Mahallesi'nde ikamet ediyorum. Evimde paketleme, boncuk dizme, makromeden bilekli yapımı işi arıyorum. İlgilenirseniz mail adresim ; muhasebe@egetool.com

  YanıtlaSil
 40. Gundel8k veya yarim gun calisiyorum yarim gun100 tl tam gun 180 tl bayraklida ikamet ediyorum8 sadece aile yani cal8siyorum haftada iki gunum bos referanslarim var. Mail adresim melihaaysenorhan@hotmail.com Baska niyetlerle mail aymayiniz ekmegini kazanmaya cal8san bir insan8m bostanli karsiyaka mavisehor olursa sevinirim.sadece aile yani calisiyorum duyrulur

  YanıtlaSil
 41. Paketleme işi yapmak istiyorum elim hızlıdır istenilen zamanda teslim ederim gerekirse ekip kurabilirim yeşilova

  YanıtlaSil
 42. izmir buca fırat mahallesinde oturuyom evde ek iş arıyorum yardımcı olurmusunuz

  YanıtlaSil
 43. İzmir Torbalı ayrancılar da oturuyorum abiye bileklik anahtarlık terlik yapma tecrübem var il grubumuzda var evde ek iş arıyorum

  YanıtlaSil
 44. Izmir bayrakli onur mah da oturuyorum her turlu paketleme isi yapabilirim butun gun musaitim 0545 943 86 18

  YanıtlaSil
 45. Mrb evde paketleme isi yapmak iatiyofum lutfen donus yaparmisiniz

  YanıtlaSil
 46. Mrb paketleme isi yapmak istiyorum lutfen donus yaparmisiniz

  YanıtlaSil
 47. Adım Serap İzmir Bornova de ikamet ediyorum evliyim ev hanımı yim eve destek te bulunmak için evde ek işe ihtiyacım var elim bu tur işlere yatkın dir

  YanıtlaSil
 48. İzmirde mendereste oturuyorum paketleme işinde tejjübeliyim işime engel olacak çocuk VS. Yoktur dönüş yaparsanız sevinirim 0 553 805-7159

  YanıtlaSil
 49. Izmir bucada firat mahallesinde oturuyorum acil ise ihtiyacimiz var grup olarakda tekde calisabiliriz sabun paketleme ahsap boyama toka paketleme vb. Isler olabilir dönüş yaparsanız seviniriz. 05317690334

  YanıtlaSil
 50. İzmir Bornova'da ikamet ediyorum küçük bebeğim var o yüzden çalışamıyorum evde ek iş yapmak istiyorum dönüş yaparsaniz sevinirim

  YanıtlaSil
 51. Karşıyaka da oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum lütfen dönüş yaparsanız çok sevinirim. 2 çocuk okutuyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Örgü işi verebilirim.

   Sil
  2. Aliye hanım nedir bu örgü işi bilgi alabilir miyim? Karşıyaka'da oturuyorum. yesimizmirli35@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz

   Sil
 52. Iyi gunler evde ek is yapmak istiyorum lutfen donus yaparmsnz

  YanıtlaSil
 53. Ben Buca'da oturuyorum. Evde paketleme boncuk işleme yapıştırma gibi işler yapabilirim . Dönüş yaparsanız çok sevinirim.

  YanıtlaSil
 54. Izmır konak kahramanlar da oturuyorum bir oğlum var kiraciyim ihtiyaç için istiyorum evde paket etiket her ne olur ise yapabilirim dönüş olur ise cok memnun olurum el işi de biliyorum hazır liflerimde vardır almak isteyene

  YanıtlaSil
 55. Herkese merhaba :)
  Örgü örerek evde ek gelir elde etmek isteyen, tığ ve örgü deneyimi olan bayanlara iş verebilirim. Karşıyaka'da ikamet etmeli veya gelip gidebilmelidir.
  Aliye Demir

  Görüşmek için aliyeorgu@gmail.com a mesaj atınız.

  YanıtlaSil
 56. Merhaba kolay gelsin zaman sorunumuz yok ürünleri hep zamanında hazırlarım 05327486188 7x24 çalışirim bel fıtığı olduğu için evde zaman sorunumuz yok

  YanıtlaSil
 57. Paketleme işi yapmak istiyorum. Lütfen iletişime geçin

  YanıtlaSil
 58. merhaba bu iş için çalışmak istiyorum yardımcı olur musunuz...
  recepece35@gmail.com

  YanıtlaSil
 59. bornovada oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum
  duyqu9145@hotmail.com

  YanıtlaSil
 60. Benimde bu işe ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirm

  YanıtlaSil
 61. evimde recme makinası ovarlok makinası düz dikiş makinası var DİKİŞ İŞİ veya SÜSLEME konusunda faydalı olabilirim.

  YanıtlaSil
 62. Izmır karşıyakada kızımla oturuyorum onun yükünü hafifletmek için ek iş arıyorum.yardimci olursanız çok sevinirim.

  YanıtlaSil
 63. Izmir bornovada otuyorum bu işe gerçekten ihtiyaçim var umran_yunusbalta@hotmail.com

  YanıtlaSil
 64. Evde paketleme isi ariyorum yardimci olursaniz sevinirim tesekkurler

  YanıtlaSil
 65. Merhaba,ben abtullah yanlız yaşıyorum ev kendimin,izmir çiğlide ikamet ediyorum,bir erkeğin evde yapabilecek ek iş arıyorum,el becerime güveniyorum,eskiden şekerleme firmalarına şekilli şeker paketlerini yaptım,ahşap hediyelik eşyalar yaptım aynalık askılık mini takı sandıkları gibi gümüş ve altın varak çalışmalari yaptım vitray çalışmaları yaptım zamanım bol bu tür işleri yapmak için evde acil iş yapmak istiyorum e-posta adresim abt.simalbag1971@gmail.com bana ait cep telefonum 0 534 065 69 02 7-24 arıyabilirsiniz.bu arada ERSAĞ YENİ NESİL TEMİZLİK,KOZMETİK ÜRÜNLERİ,GIDA TAKVİYELERİ&SAĞLIKLI SAKLAMA KAPLARI işleri yapan network internet pazarla firmasının üyesiyim ben bekar bir erkek olduğundan dolayı bilirsiniz ki rahat bir şekilde bayanların arasına girememekteyim benimle paralel çalışma yapabilecek bir bayan arkadaşta arıyorum herkese ALLAH yardımcınız olsun saygılarımla abtullah şimalbağ hayırlısı olsun!...

  YanıtlaSil
 66. Yeşilova eşime ek is olursa sevinirim

  YanıtlaSil
 67. Merhaba adim emine aile bütçesine katkıda bulunmak istiyorum zaman sıkıntısı yok bütün gün evdeyim el becerime güveniyorum bayraklı 75. Yıl da oturuyorum

  YanıtlaSil
 68. İzmir harmandalıda oturuyorum öğrenciyim aileme destek olmam lazım. Memnun kalacağınızın garantisini veriyorum. Enesorcun1999@gmail.com

  YanıtlaSil
 69. Merhaba işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  YanıtlaSil
 70. Handan (hndn77@gmail.com)16 Eylül 2019 21:25

  Konak Yağhanelerde oturuyorum.Evde yapabileceğim iş arıyorum.

  YanıtlaSil
 71. % 2 faiz teklifiyle her türlü kredi için başvur

  Ücretli Günlük Krediler, Kısa Vadeli Kişisel Krediler ve Uzun Vadeli Kişisel Krediler sunuyoruz.
  İletişim
  NELER APP: +919035538183
  easypayfinance.inc@gmail.com

  YanıtlaSil
 72. Eşime destek için istiyorum...

  YanıtlaSil
 73. izmirde oturuyorum işe çok ihtiyacim var her işi yaparim

  YanıtlaSil
 74. İzmir torbalıya oturuyom paketleme işi rahatlıkla yapabilirim dönüş yapıyor musunuz acaba

  YanıtlaSil
 75. İzmir çiglide yaşıyorum paketleme süs işi yapmak istiyorum boş vaktim oldugu için aksatma yapmadan işi bitirip teslim edebilirim .

  YanıtlaSil
 76. Merhabalar,izmir gaziemirde oturuyoruz,eşim ile beraber evde yapabilecegimiz her türlu ise açığız.
  0531 707 98 54

  YanıtlaSil
 77. İzmirde oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum 4 gurubuz sizden haber bekliyorum

  YanıtlaSil
 78. Merhabalar 2bayaniz ewde yapicak ise ihtiyacimiz war izmir gaziemir

  YanıtlaSil
 79. Merhaba,iki kişiyiz evde paketleme vb gibi işler aramaktayız.dönüşlerinizi rica ederiz.İzmir Menemen

  YanıtlaSil
 80. Paketleme isi ariyorum cok ihtiyacim var izmir hatay semti

  YanıtlaSil
 81. BEN İZMİRDE TORBALIDA İKAMET EDİYORUM. İŞSİZİM ACİL İŞ ARIYORUM. ELİM HIZLIDIR. PRATİĞİM. İŞE ÇOK İHTİYACIM VAR

  YanıtlaSil
 82. İZMİR ÇİĞLİ'DE OTURUYORUZ PAKETLEME İŞİYLE İLGİLİ TECRÜBEMİZ VAR 3 KİŞİLİK BİR EKİBİZ BOŞ VAKTİMİZ VAR BOLCA SİPARİŞ ALABİLİRİZ GERİ DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİZ. aysktk@gmail.com

  YanıtlaSil
 83. Merhaba bornova mevlana mahallesinde ikamet ediyorum ek iş yapmak istiyorum 05417221291

  YanıtlaSil
 84. Karsiyakada oturuyorum, kucuk kizim yarim gun okula gittigi icin evden calismak istiyorum.. ekibim su anda yok. Evimde paketleme işi yapabilirim.
  E-posta: oyakayan35@gmail.com

  YanıtlaSil
 85. karşıyaka da oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirim. yardımcı olursanız sevinirim. ismihanaydogan@gmail.com iletişime geçerseniz sevinirim.

  YanıtlaSil
 86. İzmir kemalpaşada oturuyorum ilgilenirseniz sevinirim.

  YanıtlaSil
 87. Ege Üniversitesinde Mühendislik öğrencisiyim. Yurtta kalıyorum. İstanbul'da yaşanan depremden sonra evden çıkmamız gerektiği için ailem maddi sıkıntıda harçlığımı çıkarmak iş bu işe ihtiyacım var. Boş vakitlerimi değerlendirmek istiyorum.

  YanıtlaSil
 88. Bornova çamdıbinde oturuyorum evde paketleme işi yapabilirim elim serıdır rica etsem dönüs yapabilirmisiniz

  YanıtlaSil
 89. Merhaba, eşimle genç emekliyiz. Ek iş yaparak gelir sağlamak istiyoruz. Evde paketleme işleri veren kişiler geri dönüş yapabilirse seviniriz. Karşıyaka Bostanlı da ikamet etmekteyiz. Teşekkürler. btvkaf@gmail.com

  YanıtlaSil
 90. İzmir karabağlar dayım. İşe ihtiyacım var dönüşlerinizi bekliyorum...

  YanıtlaSil
 91. Merhaba eşime destek olmak için ek iş istiyorum bütün gün evdeyim bucada oturuyorum.

  YanıtlaSil

Copyright © Ek İş Bul - Evde Ek İş İlanları. Tüm Hakları Saklıdır. ekisbul.net